

| Średnica zewnętrzna | 93 mm (3.66 inch) |
| Rozmiar gwintu | 11/16-16 UN |
| Długość | 136 mm (5.35 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 71 mm (2.80 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 61 mm (2.40 inch) |
| Skuteczność 99% | 50 micron |
| Std. test skuteczności | SAE J1985 |
| Styl | Wirujący |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |