

• Wysokowydajne przykręcane filtry hydrauliczne wykorzystują technologię mediów Donaldson, która podlega rygorystycznym testom i wymaganiom projektowym, wyznaczając standardy wydajności filtracji.
• Formuły mediów Donaldson zapewniają doskonałą ochronę układu hydraulicznego.
• Firma Donaldson oferuje największy wybór wymiennych przykręcanych filtrów hydraulicznych zapewniających lepszą kontrolę zanieczyszczeń.
• Szeroka oferta filtrów, które spełniają i/lub przewyższają specyfikacje OEM.
| Średnica zewnętrzna | 93 mm (3.66 inch) |
| Rozmiar gwintu | 1 1/4-12 UN |
| Długość | 136 mm (5.35 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 72 mm (2.83 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 63 mm (2.48 inch) |
| Współczynnik Beta 2 | 7 micron |
| Współczynnik Beta 1000 | 23 micron |
| Styl | Wirujący |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
| Główne zastosowanie | MASSEY FERGUSON 1053870M91 |
| Średnica zewnętrzna | 93 mm (3.66 inch) |
| Rozmiar gwintu | 1 1/4-12 UN |
| Długość | 136 mm (5.35 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 72 mm (2.83 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 63 mm (2.48 inch) |
| Współczynnik Beta 2 | 7 micron |
| Współczynnik Beta 1000 | 23 micron |
| Styl | Wirujący |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
| Główne zastosowanie | MASSEY FERGUSON 1053870M91 |