

• Wysokowydajne wkłady filtra hydraulicznego wykorzystują technologię mediów Donaldson, która podlega rygorystycznym testom i wymaganiom projektowym, wyznaczając standardy wydajności filtracji.
• Formuły mediów Donaldson zapewniają doskonałą ochronę układu hydraulicznego.
• Firma Donaldson oferuje największy wybór wymiennych wkładów filtra hydraulicznego zapewniających lepszą kontrolę zanieczyszczeń.
• Różnorodne wkłady WilFit, które spełniają i/lub przewyższają specyfikacje OEM.
| Średnica zewnętrzna | 46 mm (1.81 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 25.8 mm (1.02 inch) |
| Długość | 113 mm (4.45 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 9 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 20 bar (290 psi) |
| Styl | Wkład |
| Seria | HPK02, FPK02 |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | PALL HC9020FUS4H |
| Średnica zewnętrzna | 46 mm (1.81 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 25.8 mm (1.02 inch) |
| Długość | 113 mm (4.45 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 9 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 20 bar (290 psi) |
| Styl | Wkład |
| Seria | HPK02, FPK02 |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | PALL HC9020FUS4H |