

• Wysokowydajne przykręcane filtry hydrauliczne wykorzystują technologię mediów Donaldson, która podlega rygorystycznym testom i wymaganiom projektowym, wyznaczając standardy wydajności filtracji.
• Formuły mediów Donaldson zapewniają doskonałą ochronę układu hydraulicznego.
• Firma Donaldson oferuje największy wybór wymiennych przykręcanych filtrów hydraulicznych zapewniających lepszą kontrolę zanieczyszczeń.
• Szeroka oferta filtrów, które spełniają i/lub przewyższają specyfikacje OEM.
| Średnica zewnętrzna | 97 mm (3.82 inch) |
| Rozmiar gwintu | 2-16 UN |
| Długość | 151.64 mm (5.97 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 70.15 mm (2.76 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 63.1 mm (2.48 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 23 micron |
| Zawór obejściowy | Tak |
| Ustawienie niskiego zakresu zaworu obejściowego | 2.1 bar (30 psi) |
| Ustawienie wysokiego zakresu zaworu obejściowego | 3.5 bar (51 psi) |
| Styl | Wirujący |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | CLARK 4202525 |
| Średnica zewnętrzna | 97 mm (3.82 inch) |
| Rozmiar gwintu | 2-16 UN |
| Długość | 151.64 mm (5.97 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 70.15 mm (2.76 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 63.1 mm (2.48 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 23 micron |
| Zawór obejściowy | Tak |
| Ustawienie niskiego zakresu zaworu obejściowego | 2.1 bar (30 psi) |
| Ustawienie wysokiego zakresu zaworu obejściowego | 3.5 bar (51 psi) |
| Styl | Wirujący |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | CLARK 4202525 |