

| Średnica zewnętrzna | 136 mm (5.35 inch) |
| Rozmiar gwintu | 1 1/4-12 UN |
| Śr. zewn. uszczelki | 109.5 mm (4.31 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 97.5 mm (3.84 inch) |
| Wysokość | 305 mm (12.01 inch) |
| Długość całkowita | 332 mm (13.07 inch) |
| Współczynnik Beta 75 | 3 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 20 bar (290 psi) |
| Typ | Separator wody |
| Styl | Wirujący |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |