

| Średnica zewnętrzna | 95 mm (3.74 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 41 mm (1.61 inch) |
| Długość | 202 mm (7.95 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 23 micron |
| Zawór obejściowy | Tak |
| Ustawienie niskiego zakresu zaworu obejściowego | 1.5 bar (22 psi) |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 10 bar (145 psi) |
| Styl | Wkład |
| Seria | FIK |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
• Wysokowydajne wkłady filtra hydraulicznego wykorzystują technologię mediów Donaldson, która podlega rygorystycznym testom i wymaganiom projektowym, wyznaczając standardy wydajności filtracji.
• Formuły mediów Donaldson zapewniają doskonałą ochronę układu hydraulicznego.
• Firma Donaldson oferuje największy wybór wymiennych wkładów filtra hydraulicznego zapewniających lepszą kontrolę zanieczyszczeń.
• Różnorodne wkłady WilFit, które spełniają i/lub przewyższają specyfikacje OEM.