

| Średnica zewnętrzna | 140 mm (5.51 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 63.7 mm (2.51 inch) |
| Długość | 202.6 mm (7.98 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 11 micron |
| Zawór obejściowy | Tak |
| Ustawienie niskiego zakresu zaworu obejściowego | 1.5 bar (22 psi) |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 10 bar (145 psi) |
| Styl | Wkład |
| Seria | FIK |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
• Wysokowydajne wkłady filtra hydraulicznego wykorzystują technologię mediów Donaldson, która podlega rygorystycznym testom i wymaganiom projektowym, wyznaczając standardy wydajności filtracji.
• Formuły mediów Donaldson zapewniają doskonałą ochronę układu hydraulicznego.
• Firma Donaldson oferuje największy wybór wymiennych wkładów filtra hydraulicznego zapewniających lepszą kontrolę zanieczyszczeń.
• Różnorodne wkłady WilFit, które spełniają i/lub przewyższają specyfikacje OEM.