

| Średnica zewnętrzna | 96 mm (3.78 inch) |
| Rozmiar gwintu | 3/4 BSP/G |
| Długość | 207 mm (8.15 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 72 mm (2.83 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 62 mm (2.44 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 36 micron |
| Styl | Wirujący |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
| Główne zastosowanie | FIAT 9447169 |
• Wysokowydajne przykręcane filtry hydrauliczne wykorzystują technologię mediów Donaldson, która podlega rygorystycznym testom i wymaganiom projektowym, wyznaczając standardy wydajności filtracji.
• Formuły mediów Donaldson zapewniają doskonałą ochronę układu hydraulicznego.
• Firma Donaldson oferuje największy wybór wymiennych przykręcanych filtrów hydraulicznych zapewniających lepszą kontrolę zanieczyszczeń.
• Szeroka oferta filtrów, które spełniają i/lub przewyższają specyfikacje OEM.