

| Średnica zewnętrzna | 47.6 mm (1.87 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 22.6 mm (0.89 inch) |
| Długość | 145.5 mm (5.73 inch) |
| Długość całkowita | 153 mm (6.02 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 12 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 10.3 bar (149 psi) |
| Styl | Wkład |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | HYDAC/HYCON 0110D010BNHC |
• Wysokowydajne wkłady filtra hydraulicznego wykorzystują technologię mediów Donaldson, która podlega rygorystycznym testom i wymaganiom projektowym, wyznaczając standardy wydajności filtracji.
• Formuły mediów Donaldson zapewniają doskonałą ochronę układu hydraulicznego.
• Firma Donaldson oferuje największy wybór wymiennych wkładów filtra hydraulicznego zapewniających lepszą kontrolę zanieczyszczeń.
• Różnorodne wkłady WilFit, które spełniają i/lub przewyższają specyfikacje OEM.