

• Wysokowydajne wkłady filtra hydraulicznego wykorzystują technologię mediów Donaldson, która podlega rygorystycznym testom i wymaganiom projektowym, wyznaczając standardy wydajności filtracji.
• Formuły mediów Donaldson zapewniają doskonałą ochronę układu hydraulicznego.
• Firma Donaldson oferuje największy wybór wymiennych wkładów filtra hydraulicznego zapewniających lepszą kontrolę zanieczyszczeń.
• Różnorodne wkłady WilFit, które spełniają i/lub przewyższają specyfikacje OEM.
| Materiał uszczelnienia | Nitryl |
| Średnica zewnętrzna | 98.5 mm (3.88 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 40.7 mm (1.6 inch) |
| Długość | 231.39 mm (9.11 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 7 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 10.3 bar (149 psi) |
| Styl | Wkład |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | SCHROEDER KS3 |
| Materiał uszczelnienia | Nitryl |
| Średnica zewnętrzna | 98.5 mm (3.88 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 40.7 mm (1.6 inch) |
| Długość | 231.39 mm (9.11 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 7 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 10.3 bar (149 psi) |
| Styl | Wkład |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | SCHROEDER KS3 |