

• Wysokowydajne przykręcane filtry hydrauliczne wykorzystują technologię mediów Donaldson, która podlega rygorystycznym testom i wymaganiom projektowym, wyznaczając standardy wydajności filtracji.
• Formuły mediów Donaldson zapewniają doskonałą ochronę układu hydraulicznego.
• Firma Donaldson oferuje największy wybór wymiennych przykręcanych filtrów hydraulicznych zapewniających lepszą kontrolę zanieczyszczeń.
• Szeroka oferta filtrów, które spełniają i/lub przewyższają specyfikacje OEM.
| Średnica zewnętrzna | 129 mm (5.08 inch) |
| Rozmiar gwintu | 1 1/2-16 UN |
| Długość | 169.16 mm (6.66 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 128 mm (5.04 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 120.9 mm (4.76 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 23 micron |
| Styl | Wirujący |
| Seria | W023, HBK05, SP50/60, SP80/90, SP100/120 |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Średnica zewnętrzna | 129 mm (5.08 inch) |
| Rozmiar gwintu | 1 1/2-16 UN |
| Długość | 169.16 mm (6.66 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 128 mm (5.04 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 120.9 mm (4.76 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 23 micron |
| Styl | Wirujący |
| Seria | W023, HBK05, SP50/60, SP80/90, SP100/120 |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |