

• Wysokowydajne wkłady filtra hydraulicznego wykorzystują technologię mediów Donaldson, która podlega rygorystycznym testom i wymaganiom projektowym, wyznaczając standardy wydajności filtracji.
• Formuły mediów Donaldson zapewniają doskonałą ochronę układu hydraulicznego.
• Firma Donaldson oferuje największy wybór wymiennych wkładów filtra hydraulicznego zapewniających lepszą kontrolę zanieczyszczeń.
• Różnorodne wkłady WilFit, które spełniają i/lub przewyższają specyfikacje OEM.
| Średnica wewnętrzna | 28.5 mm (1.12 inch) |
| Średnica zewnętrzna | 64 mm (2.52 inch) |
| Długość | 232 mm (9.13 inch) |
| Długość całkowita | 232 mm (9.13 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 13 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 10 bar (145 psi) |
| Styl | Wkład |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | ARGO V3072308 |
| Średnica wewnętrzna | 28.5 mm (1.12 inch) |
| Średnica zewnętrzna | 64 mm (2.52 inch) |
| Długość | 232 mm (9.13 inch) |
| Długość całkowita | 232 mm (9.13 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 13 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 10 bar (145 psi) |
| Styl | Wkład |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | ARGO V3072308 |