

• Filtry Duramax mają najwyższe parametry wśród dostępnych na rynku nakręcanych filtrów do układów średniociśnieniowych.
• Filtry Duramax są sprawdzone, niezawodne, trwałe i łatwe w montażu.
• Różnorodne systemy mieszania i dopasowywania głowic, obudów i mediów, które spełnią Twoje określone wymagania.
• Zakres zastosowań obejmuje filtrację hydrostatyczną po stronie ładowania, obwody sterujące, skrzynie biegów Power Shift i obwody niezależnego obwodu filtrującego
• Lepsza wydajność, w tym większa odporność na rozerwanie, większa wytrzymałość zmęczeniowa i dłuższa żywotność filtra.
| Średnica zewnętrzna | 97 mm (3.82 inch) |
| Rozmiar gwintu | 13/16-16 UN |
| Długość | 151.64 mm (5.97 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 70.15 mm (2.76 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 63 mm (2.48 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 25 micron |
| Zawór obejściowy | Tak |
| Ustawienie niskiego zakresu zaworu obejściowego | 3.5 bar (51 psi) |
| Styl | Wirujący |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | CASE/CASE IH 254686A1 |
| Średnica zewnętrzna | 97 mm (3.82 inch) |
| Rozmiar gwintu | 13/16-16 UN |
| Długość | 151.64 mm (5.97 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 70.15 mm (2.76 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 63 mm (2.48 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 25 micron |
| Zawór obejściowy | Tak |
| Ustawienie niskiego zakresu zaworu obejściowego | 3.5 bar (51 psi) |
| Styl | Wirujący |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | CASE/CASE IH 254686A1 |