

• Wysokowydajne wkłady filtra hydraulicznego wykorzystują technologię mediów Donaldson, która podlega rygorystycznym testom i wymaganiom projektowym, wyznaczając standardy wydajności filtracji.
• Formuły mediów Donaldson zapewniają doskonałą ochronę układu hydraulicznego.
• Firma Donaldson oferuje największy wybór wymiennych wkładów filtra hydraulicznego zapewniających lepszą kontrolę zanieczyszczeń.
• Różnorodne wkłady WilFit, które spełniają i/lub przewyższają specyfikacje OEM.
| Materiał uszczelnienia | Viton |
| Średnica zewnętrzna | 44.07 mm (1.74 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 26.04 mm (1.03 inch) |
| Długość | 113.4 mm (4.46 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 12 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 207 bar (3002 psi) |
| Styl | Wkład |
| Seria | HPK02, FPK02 |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | PALL HC9021FUT4Z |
| Materiał uszczelnienia | Viton |
| Średnica zewnętrzna | 44.07 mm (1.74 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 26.04 mm (1.03 inch) |
| Długość | 113.4 mm (4.46 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 12 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 207 bar (3002 psi) |
| Styl | Wkład |
| Seria | HPK02, FPK02 |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | PALL HC9021FUT4Z |