

| Średnica zewnętrzna | 93 mm (3.66 inch) |
| Rozmiar gwintu | 3/4-16 UN |
| Długość | 149 mm (5.87 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 71 mm (2.80 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 62 mm (2.44 inch) |
| Skuteczność 99% | 40 micron |
| Zawór zapobiegania opróżnieniu filtra | Tak |
| Zawór obejściowy | Tak |
| Ustawienie niskiego zakresu zaworu obejściowego | 2.5 bar (36 psi) |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
| Typ | Pełny przepływ |
| Styl | Wirujący |