- Tylko online


| Typ filtra | odśrodkowy , przepływowy |
| Wysokość | 138.0 mm |
| Średnica zewnętrzna | 93.0 mm |
| Średnica uszczelnienia zewnętrzna | 72.0 mm |
| Średnica uszczelnienia wewnętrzna | 62.0 mm |
| Wymiar gwintu | M22 mm |
| Skok gwintu | 1.5 mm |
| Materiał | Celuloza |
| Kształt | okrągły |
| Ciśnienie odcięcia | 5,5 bar |
| Z zaworem obejściowym | Tak |
| Oferta | Agro/Budowlan |
Specyficzne kody