- Tylko online


| Średnica zewnętrzna | 93 mm (3.66 inch) |
| Rozmiar gwintu | 1-14 UN |
| Długość | 232 mm (9.13 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 72 mm (2.83 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 62 mm (2.44 inch) |
| Skuteczność 99,9% | 5 micron |
| Std. test skuteczności | ISO 19438 |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 6.9 bar (100 psi) |
| Typ | Dodatkowy |
| Styl | Wirujący |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
| Główne zastosowanie | CATERPILLAR 1R0749 |