

| Średnica zewnętrzna | 118 mm (4.65 inch) |
| Rozmiar gwintu | 1 1/4-12 UN |
| Długość | 255 mm (10.04 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 111 mm (4.37 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 97.5 mm (3.84 inch) |
| Współczynnik Beta 75 | 10 micron |
| Std. test skuteczności | ISO 4548-12, JIS D 1617 |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 6.9 bar (100 psi) |
| Typ | Separator wody |
| Styl | Wirujący |
| Główne zastosowanie | KOMATSU 6003114510 |
| Komentarze | Nie nadaje się do zastosowań morskich |