

Mocna i niezawodna uszczelka jest dociskana do obudowy filtra powietrza, tworząc szczelne uszczelnienie.
• Wysokowydajne media celulozowe sprawdzają się w szerokim zakresie zastosowań silników dostosowanych pod kątem dużego obciążenia.
• Odporne na korozję, powlekane stalowe wkładki podtrzymują media podczas pracy i pomagają zmaksymalizować przepływ powietrza.
• Funkcja Pleatloc™ zapewnia równomierne rozmieszczenie plis i zapobiega gromadzeniu się mediów w celu wydłużenia żywotności.
| Średnica zewnętrzna | 174 mm (6.85 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 107.3 mm (4.22 inch) |
| Długość | 355.6 mm (14.00 inch) |
| Mniejsza śr. zewn. | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | CASE/CASE IH A47032 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Żebrowany |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
| Średnica zewnętrzna | 174 mm (6.85 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 107.3 mm (4.22 inch) |
| Długość | 355.6 mm (14.00 inch) |
| Mniejsza śr. zewn. | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | CASE/CASE IH A47032 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Żebrowany |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |