

Filtry zabezpieczające pełnią dwie funkcje: działają jako zapasowy filtr główny i chronią silnik podczas serwisowania filtra głównego.
• Służy jako filtr zapasowy w przypadku uszkodzenia lub nieprawidłowej instalacji filtra głównego.
• Zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do czystej strony układu dolotowego podczas serwisowania filtra głównego.
• Zaprojektowane tak, aby umożliwić szybkie zatykanie, jeśli zanieczyszczenia znajdą się poza filtrem głównym, ostrzegając operatora o problemie.
• Zaleca się wymianę filtrów zabezpieczających przy co trzeciej wymianie filtra głównego, chyba że nastąpiła awaria filtra głównego.
| Średnica zewnętrzna | 85.3 mm (3.36 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 73.7 mm (2.90 inch) |
| Długość | 279.4 mm (11.00 inch) |
| Średnica otworów śrub | 16.8 mm (0.66 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | JOHN DEERE AT44378 |
| Typ | Bezpieczeństwo |
| Styl | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna | 85.3 mm (3.36 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 73.7 mm (2.90 inch) |
| Długość | 279.4 mm (11.00 inch) |
| Średnica otworów śrub | 16.8 mm (0.66 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | JOHN DEERE AT44378 |
| Typ | Bezpieczeństwo |
| Styl | Okrągły |