

Mocna i niezawodna uszczelka jest dociskana do obudowy filtra powietrza, tworząc szczelne uszczelnienie.
• Wysokowydajne media celulozowe sprawdzają się w szerokim zakresie zastosowań silników dostosowanych pod kątem dużego obciążenia.
• Odporne na korozję, powlekane stalowe wkładki podtrzymują media podczas pracy i pomagają zmaksymalizować przepływ powietrza.
• Funkcja Pleatloc™ zapewnia równomierne rozmieszczenie plis i zapobiega gromadzeniu się mediów w celu wydłużenia żywotności.
| Średnica zewnętrzna | 201.1 mm (7.92 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 134.9 mm (5.31 inch) |
| Długość | 406.4 mm (16.00 inch) |
| Długość całkowita | 419.1 mm (16.50 inch) |
| Średnica otworów śrub | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | FORD E6HZ9601A |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
| Średnica zewnętrzna | 201.1 mm (7.92 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 134.9 mm (5.31 inch) |
| Długość | 406.4 mm (16.00 inch) |
| Długość całkowita | 419.1 mm (16.50 inch) |
| Średnica otworów śrub | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | FORD E6HZ9601A |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |