

Mocna i niezawodna uszczelka jest dociskana do obudowy filtra powietrza, tworząc szczelne uszczelnienie.
• Wysokowydajne media celulozowe sprawdzają się w szerokim zakresie zastosowań silników dostosowanych pod kątem dużego obciążenia.
• Odporne na korozję, powlekane stalowe wkładki podtrzymują media podczas pracy i pomagają zmaksymalizować przepływ powietrza.
• Funkcja Pleatloc™ zapewnia równomierne rozmieszczenie plis i zapobiega gromadzeniu się mediów w celu wydłużenia żywotności.
| Średnica zewnętrzna | 230.6 mm (9.08 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 133.1 mm (5.24 inch) |
| Długość | 425.4 mm (16.75 inch) |
| Długość całkowita | 434.5 mm (17.11 inch) |
| Średnica otworów śrub | 9.93 mm (0.39 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | JOHN DEERE AR79679 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
| Średnica zewnętrzna | 230.6 mm (9.08 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 133.1 mm (5.24 inch) |
| Długość | 425.4 mm (16.75 inch) |
| Długość całkowita | 434.5 mm (17.11 inch) |
| Średnica otworów śrub | 9.93 mm (0.39 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | JOHN DEERE AR79679 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |