- Tylko online


|
Opis produktu
| |
|---|---|
| Typ filtra | przykręcany |
| Wysokość | 135.0 mm |
| Średnica zewnętrzna | 89.5 mm |
| Średnica wewnętrzna | 73.0 mm |
| Średnica uszczelnienia zewnętrzna | 73.0 mm |
| Wymiar gwintu w calach | 3/4 cal |
| Ilość zwoi na cal | 16UNF |
| Waga | 0,56kg |
Specyficzne kody