- Tylko online


|
Opis produktu
| |
|---|---|
| Typ filtra | odśrodkowy , przepływowy |
| Wysokość | 172.0 mm |
| Średnica zewnętrzna | 93.0 mm |
| Średnica wewnętrzna | 61.0 mm |
| Średnica wewnętrzna 2 | 71.0 mm |
| Średnica uszczelnienia zewnętrzna | 71.0 mm |
| Średnica uszczelnienia wewnętrzna | 61.0 mm |
| Wymiar gwintu w calach | 1 cal |
| Ilość zwoi na cal | 12UN |
| Materiał | Celuloza |
| Ciśnienie odcięcia | 13,8 bar |
| Z zaworem obejściowym | Tak |
| Waga | 0,56kg |
Specyficzne kody