- Tylko online


Opis techniczny
|
Opis produktu
| |
|---|---|
| Typ filtra | przykręcany |
| Wymiar gwintu w calach | 1 1/8 cal |
| Ilość zwoi na cal | 16UN |
| Wysokość | 136.0 mm |
| Średnica zewnętrzna | 93.0 mm |
| Średnica wewnętrzna | 62.5 mm |
| Średnica uszczelnienia wewnętrzna | 63.0 mm |
| Średnica uszczelnienia zewnętrzna | 72.0 mm |
| Materiał | Celuloza |
| Oferta | Agro/Budowlane |
| Waga | 0,60kg |
Specyficzne kody