

Opis techniczny
|
Opis produktu
| |
|---|---|
| Typ filtra | przykręcany |
| Wysokość | 206.3 mm |
| Średnica zewnętrzna | 107.67 mm |
| Średnica uszczelnienia zewnętrzna | 100.0 mm |
| Średnica uszczelnienia wewnętrzna | 91.0 mm |
| Wymiar gwintu w calach | 1 1/2 cal |
| Ilość zwoi na cal | 16UN2B |
| Kształt | okrągły |
| Oferta | Agro/Budowlane |
| Waga | 1,03kg |
Specyficzne kody