- Tylko online



|
Opis produktu
| |
|---|---|
| Typ filtra | przykręcany |
| Wysokość | 77.0 mm |
| Średnica zewnętrzna | 80.0 mm |
| Średnica wewnętrzna | 56.5 mm |
| Średnica uszczelnienia zewnętrzna | 63.0 mm |
| Wymiar gwintu | M20 mm |
| Skok gwintu | 1.5 mm |
| Oferta | Agro/Budowlane |
| Waga | 0,32kg |
Specyficzne kody