- Tylko online


Opis techniczny
|
Opis produktu
| |
|---|---|
| Typ filtra | przykręcany |
| Długość | 231.0 mm |
| Wysokość | 231.0 mm |
| Szerokość | 108.0 mm |
| Średnica zewnętrzna | 108.0 mm |
| Średnica wewnętrzna | 103.0 mm |
| Średnica uszczelnienia zewnętrzna | 103.0 mm |
| Wymiar gwintu 2 | M80 mm |
| Skok gwintu 2 | 3.0 mm |
| Wymiar gwintu w calach | 1 cal |
| Ilość zwoi na cal | 14UNS |
| Oferta | Ciężarowe |
| Waga | 1,15kg |
Specyficzne kody